Wpis z mikrobloga

@elemenTH: chyba przez zazdrość tak ich wypatrujesz bez kierunków co...?

mnie natomiast wydaje się, że wszystkiem właśnie marki, po równo wywołanymi do tablicy Audi i BMW mają tą samą dolegliwość... aczkolwiek:

"(...)łatwiej dojrzeć ci pyłek w czyimś oku, aniżeli belkę w swoim..." lub coś podobnego...


Wszystkim tym hejterom odpowiem tak...: wylewajcie gdziekolwiek tą żółć, zawiść i zazdrość jaką macie do aut ze śmigłem na masce albo czterema pierścieniami na grillu...

lepiej
@elemenTH: to czy ktos uzywa kierunkowskazow zalezy od niego a nie od tego czym jedzie
bo np.taki Janusz jedzie przez wies to po co ma uzywac przeciez wszyscy wiedza gdzie mieszka albo gdzie jedzie do sklepu (sa ludzie ktorzy tak mysla)
w oplu chevrolecie jest fajny patent wystarczy raz nacisnac i kierunkowskaz miga 3 razy :D czyli taka troche opcja dla leniwych :D
@jarezz: czemu zazdrość? To jest głębsze trochę niż zazdrość, każdy kto coś powie złego na te marki to zazdrości bo go nie stać, głupie gadanie. Skoro ktoś kupił sobie fiata czy peugeota z salonu to jest biedny i go nie stać na audi B5?
Ja po prostu odnoszę wrażenie, że ktoś kto jeździ autem za 200 czy 300k jest takim stereotypowym polskim przedsiębiorcą, który w dupie ma wszystkich wokół i traktuje
@kondzio777: teraz pytanie... dobrze pamiętasz porsche z kierunkiem, które mimo wszystko, jest dalej dość egzotyczne na naszych ulicach? a jak doskonale pamiętasz kogoś kto wjechał ci przed maskę bez kierunku przed/po pracy? ile razy ty sam bez użycia kierunków zmieniłeś pas i w odpowiedzi na manewr widziałeś błysk świateł i słyszałeś klakson?

równie dobrze to co ty czy autor wpisu piszecie o VW czy Audikach czy BMW mogę powiedzieć o Hyundai'ach
Ja po prostu odnoszę wrażenie, że ktoś kto jeździ autem za 200 czy 300k jest takim stereotypowym polskim przedsiębiorcą, który w dupie ma wszystkich wokół i traktuje ich jak podludzi, epatuje swoim bogactwem i nie będzie plebsowi przecież pokazywał gdzie on chce skręcić bo jak to tak? To on jest ważny i on wydaje rozkazy to na niego trzeba uważać.


@elemenTH: powiem tak, jak bym miał 200-300k na auto, to właśnie