Wpis z mikrobloga

Kolega, z którym mieszkam, chce mnie zeswatać ze swoją koleżanką z pracy. W tym celu aranżowane są różne wydarzenia, w których bierzemy udział ja i ona. Do tej pory było to kilka imprez oraz jeden weekendowy wypad.

Problem tylko jest z tym, że z wyglądu ona mi się nie podoba za bardzo.

Jedna koleżanka powiedziała o niej, że ma ładne oczy, brwi, usta, zęby, ale jak się wszystko zbierze do kupy, to jednak to wszytko nie współgra.

Trzymając się dokładnie opisów z obrazka klasyfikacja atrakcyjności kobiet w skali od 1 do 10 miałaby ponad 6 pkt.

Has at least one nice body feature (nice ass, boobs, legs, etc.).
To się zgadza - ma fajne nogi i piersi. Ogólnie zgrabna jest.

Possibly 1-2 slightly exaggerated facial feature.
Z tym największy problem. Ma coś w twarzy, co powoduje, że mi się nie podoba.

Can have issues with dressing, but generally on the right track.
Jej to nie dotyczy, bo świetnie się ubiera.

Hygiene is ok.
Myślę, że u niej jest lepiej niż tylko ok.

Poza wyglądem jest to naprawdę bardzo fajna dziewczyna.

Czy trzydziestoletni #prawiczek ma prawo wybrzydzać?
#ktowybrzydzatennierucha

Oczekuję, że dziewczyna będzie idealna, choć sam jestem #suchoklates...

#tfwnogf
#rozowypasek #rozowepaski
#logikaniebieskichpaskow
#zwiazki ?
#gorzkiezale
  • 18
  • Odpowiedz
@30LP: Pytanie, czy cię pociąga? W sensie nie chodzi o twarz, ale ogólnie postać, sposób chodzenia, poruszania się, mimika, sposób w jaki odgarnia włosy czy pije wodę...i takie tam pierdoły.
Czasem ludzie są po prostu brzydcy, mówiąc brutalnie, ale mają w sobie coś co przyciąga i nie daje odejść.
  • Odpowiedz
@30LP: Nie ma być idealna. Ma tobie odpowiadać z wyglądu i charakteru. Jak coś cię odrzuca w wyglądzie to odpuść i szukaj dalej.

  • Odpowiedz
@30LP: Może spróbuj jednak? Często jest tak, że gdy jesteśmy od razu na nie to dostrzegamy więcej niedoskonałości niż zalet, działa to zresztą również w drugą stronę. Niewykluczone, że mogłaby Ci się spodobać po jakimś czasie.

No i będąc 30-letnim prawiczkiem i suchoklatesem nie powinieneś wybrzydzać. Już czas.
  • Odpowiedz
@30LP: a ja bym odpuscil. Pokaz ze potrafisz walczyc do konca, chocbys mial umrzec w samotnosci. Pokaz ze jestes lepszy od tych wszystkich ludzi, ktorzy w wieku 16 lat ruchali byle co ;> To Ty jestes zwyciezcom!
  • Odpowiedz
@30LP: a co Ci po ładnym pudełku skoro będzie puste?

Ok, zgadzam się wygląd ma znaczenie, świetnie by było żeby każda kobieta była ideałem piękna a facet przystojniakiem z komedii romantycznych ale w rzeczywistość tak nie jest. Na początku odgrywa on znaczącą rolę ale pora się chyba zastanowić czy powinien tę najważniejszą? Daj może dziewczynie szansę, może nie jest 10/10 z wyglądu ale 10/10 z charakteru, może świetnie gotuje albo
  • Odpowiedz
@30LP: Zgadzam się z @puzderko. Jeśli mógłbym coś doradzić, to proszę, nie przekreślaj drugiego człowieka. Sam byłem w podobnej sytuacji, najpierw byłem bardzo sceptycznie nastawiony do osoby (bo coś), a potem z upływem czasu, kiedy się do niej przekonałem ze względu na dodatkowe, pozytywne cechy, to już było za późno.

Jednak niezależnie od sytuacji pamiętaj, że jesteś wolny i nie musisz się wiązać pod jakąkolwiek presją. Być może
  • Odpowiedz
@30LP: wrzuć na luz, po prostu się kolegujcie i tyle( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie, że ślub zaraz. Jak Ci się nie podoba to traktuj ją jak koleżanke i tyle. Powiedz swatkom o tym, że nic z tego.
  • Odpowiedz
@30LP: > po prostu nie podoba mi się za bardzo
No wiesz, koleżanek raczej nigdy za wiele. Przecież to nie musi być od razu twoja dziewczyna. Niech ci się podoba i fizycznie i charakterologicznie. A tak możesz mieć fajną znajomą.

w jakiejś rozmowie już wyszło, że nie miałem nigdy dziewczyny


Nie znam się na takich relacjach, bo jestem tfwnogf od urodzenia, ale wydaje mi się, że chyba nie powinno się od razu odkrywać
  • Odpowiedz
@30LP: Jeżeli Tobie się podoba "średnio" to prawdopodobnie w drugą stronę działa to podobnie. Ciężka sprawa, może pogadaj z tym kumplem szczerze, niech też coś doradzi, dobrze mieć taką osobę, której można o wszystkim powiedzieć.
  • Odpowiedz
@30LP: Spokojnie, jeżeli się nie uda - trudno. Tego kwiatu pół światu. Mało to dziewczyn masz? Jeżeli nie z tą, to z inną. Możesz (w swoim mózgu) nadać jej łatkę kolegi i ten zestaw zachowań stosować wobec niej. Możesz także pogadać z kolesiem, może powie o niej coś, że będziesz miał jakiś punkt zaczepienia.
  • Odpowiedz