Wpis z mikrobloga

Ale dużo mirków hipokrytów co teraz ustawiają sobie pedalskie flagi a potem będą wyzywać muzułmanów co jebią sobie kozy pod domem xD To jest ten sam przypadek. I to i to jest zboczenie. Tylko że tak jak 10-20 lat temu pedalstwo było "chorobą" i ogólnie nie było tolerowane tak za 10-20 lat ludzie będą #!$%@?ć kozy i się tym chwalić, może wtedy też ustawicie sobie takie awatary z kozą w tle xD
  • 79
@Oskarek89: zastanawiałem się nad tym, że przecież jesteśmy takim zaściankowym krajem, że KARANE [!!!] u nas są m.in. kazirodztwo czy nawet bigamia. A co to komu przeszkadza jeśli dwie lub więcej osób za swoją zgodą współżyją ze sobą czy wejdą w związek małżeński. A tu nie dość, że nie pozwala im się zawrzeć legalnego związku, to jeszcze grozi się więzieniem.

Moment inicjacji seksualnej też jest sprawą umowną i całkiem możliwe, że
@Matyson: no wiem, pomyliłem się, napisałem potem w spojlerze, sypię głowę popiołem ;). Wybaczcie, ale w terminach prawniczych łatwo się pogubić. Następnym razem sprawdzę przed dodaniem posta, a nie po.

Co do kazirodztwa, to troszkę bardziej skomplikowane. Dla mnie to obrzydliwe, ale tacy ludzie są, kochają się, więc co mnie to obchodzi. Niby proste.
Tylko, że z kazirodztwem jest dodatkowo taka sprawa, że ich współżycie może prowadzić do narodzenia dziecka, które