Wpis z mikrobloga

@skrytohash: jest ogromny powód sygnał dla widzów, takie zachowanie jest nierozsądne, nie czas i miejsce na takie głupie zabawy, jeżeli to faktycznie na życzenie samego Dudy to ta prezydencja może być naprawdę słabą prezydencją.
  • Odpowiedz
@Halav: nierozsądne bo? to nie czas i miejsce na głupie zabawy w stylu umieszczania unijnych symboli obok polskiej flagi, w końcu to wystąpienie prezydenta Polski a nie Unii Europejskiej, a dla mnie to akurat dowód na mocną prezydencję.
  • Odpowiedz
@MirkoStats: @skrytohash: Polska nie jest na księżycu jesteśmy w centrum Europy odcinanie się od niej jest bezsensowne, do niczego to nie prowadzi. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach zagrożenia ze strony Rosji im będziemy mieli ściślejsze stosunki dyplomatyczne z otaczającymi nas krajami tym dla nas lepiej. Jeżeli prezydent umyślnie odcina się od UE to jest to strzał w stopę. Bez sensu to jest, nie rozumiem motywacji Dudy.
  • Odpowiedz
@Halav: a kto się odcina, po prostu nie ma symbolu unii bo nie ma potrzeby żeby tam był? Nie dorabiaj niepotrzebnej ideologii do tego, a co do stosunków dyplomatycznych to wierz mi że moglibyśmy zawiesić flagę unijną na każdym skrzyżowaniu ale nie na tym to polega.
  • Odpowiedz
@MirkoStats: @skrytohash: Tak to działa w polityce i dyplomacji. Przecież Duda nie zacznie wyzywać UE. Takie szczegóły jak kolejność podawania ręki przy powitaniach, gesty czy właśnie flagi są czytelnym sygnałem dla obserwatora. Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Odpowiedz