Wpis z mikrobloga

@kptant: No ubzdural sobie, ze sie zakochal (po miesiacu), non stop wypisuje i gada do mnie, zdjecia moj przeglada, nawet cos o mojej rodzinie gadal (ja mu nie mowilam o.O). Ogolnie nie mam o czym z typem rozmawiac i krepuje mnie jego obecnosc, a caly czas przychodzi do miejsca gdzie sobie siedze.
@Cat0Woman: No to będziesz miała z nim duży problem cumpelo. Najlepiej by było jakbyś w swoje miejsce chodziła z jakimś niebieskim. Musi doznać takiego mega mega odtrącenie by coś mu się zmieniło w głowie.
Niestety jak się różowy za bardzo spodoba to niebieskie się same nakręcają i tracą logiczne myślenie.
Albo mocne uderzenie i całkowite olanie potem albo możesz mieć z nim długo problem...
@kptant: No napisalam mu podczas tego wolnego, ze nie jestem zainteresowana i szkoda jego czasu. On jakies smutne minki i ze pogadamy po wolnym. (olalam to) No i dzisiaj zaczal gadac jakies dziwne rzeczy.. Ze poczul sie, jakbym mu kazala #!$%@?. No o to chodzilo, ale nie wyrazam sie w ten sposob. Mimo wszystko nie dotarlo.
Po prostu chyba musze przestac tam chodzic :x
@Cat0Woman: Nie ma sensu się uginać pod wpływem jednego kolesia.
Widać, że koleś sam sobie daje nadzieję i wmawia sobie jakieś dziwne rzeczy, by dalej się łudzić. Ciekawe kiedy zrozumie, że sam sobie tym robi krzywdę. Zacznij chodzić w swoje miejsce chwilowo z jakimś swoim znajomym. Nie szukaj faceta (szukanie jest słabe), po prostu weź cumpla i idź. ;)
Albo próbuj jeszcze pisać, że nie jest w Twoim typie i się
@Cat0Woman:
Dopóki mu odpowiadasz, nawet w negatywny sposób, facet może sobie roić w głowie, że nadal może coś zmienić.
Dlatego jeżeli jego zachowania nie przejawiają się jako potencjalnie niebezpieczne dla Ciebie, to go ignoruj, w ogóle nie odpisuj, nie rozmawiaj. Nie dawaj mu okazji, żeby sobie pomyślał, że może jeszcze coś zmienić. Nie ma żadnego kontaktu z tobą - nie ma nadziei na zamianę twojego nastawienia wobec jego osoby.