Wpis z mikrobloga

Mircy już dziś mam zamiar zrobić drugi z trzech cholernie ostrych płynnych sosów czyli VENOM ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A żebyście wiedzieli czego się spodziewać po następnym ultra ostrym sosie to jako przedsmak wrzucam etykietę wykonaną przez @CrankyDude: ( ͡ ͜ʖ ͡) Szacun cumplu :)


Obserwujcie tag #goomowesosy a przepisy i relacje będą Wam dane ;)

#chilihead #chili #papryczki #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak:
goomowy - Mircy już dziś mam zamiar zrobić drugi z trzech cholernie ostrych płynnych ...

źródło: comment_AGpqVKVZevlOIma2ii9386HgwOZpGij8.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@kvvach: Nie gram w nic prawie także raczej nie :) Niestety brak czasu. Praca zabiera mi go mnóstwo, że zostaje tylko kilka chwil na sosy :P Ostatnie w co grałem to po raz kolejny w Diablo 2 z pół roku temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Dzięki Mircy. Żeby nie było, że same propsy będę zgarniał - zdjęcie niestety stockowe. Moje zostało posklejanie tego do kupy. Jakoś tak mnie ruszyło, bo sam jestem fanem ostrego i dawno nie bawiłem się w tego typu projekty.

@Saute: Będę trzymał się swojej wersji, z wyróżnionym ID. Podejrzewam, że sos będzie tak ostry, że po jego spróbowaniu stracisz swoją osobowość ;)
  • Odpowiedz
@goomowy, gdybym nie przeczytał o tym wzorze strukturalnym to na obrazku wcale bym go nie zauważył na pierwszy rzut oka. Poza tym to sos pewnie zajebisty tak jak sama etykieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CrankyDude: dasz proszę linka do zdjęcia stockowego aby porównać z Twoją grafiką, tak z ciekawości ;) Etykieta super, widać moc i palenie gardła :)
  • Odpowiedz