Wpis z mikrobloga

Mirky wpadłem na pomysł zrobienia serii płynnych (coś jak tabasco) sosów. Sosów, których jedna kropla zmienia potrawę w magmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tylko będę miał papryczki (a źródło już jest ;) ) To wykorzystam do tego jolokie i scorpiony .


Pierwszy sos już jest i jest to sos Poison. Kolejny będzie mocniejszy, a trzeci najmocniejszy.
Jak myślicie z dwóch pozostałych, który powinien być tym najmocniejszym? Acid czy Venom?

Pod wpisem walnę komenty z nazwami i ten, któremu dacie więcej plusów będzie najmocniejszym z serii.
Wy decydujecie mireczki! :D

I tak oczywiście przepisy będą pod #goomowesosy

#chili #chilihead #papryczki #gotujzwykopem
@rolnik_z_klimontowa: @Linden: @Dr_Snaut: @piotras-85: @basssiok: @Marcinowy: @Adass: @danoxide: @Saute: @TOTYLKO_JA: @empeash: @Jutraniema: @rozowy_dzban: @ninetyeight: @jestem-tu: @Patt_: @WujekOprawca: @Rain_: @PROstak: @jednakwiecejniz14sekund:
źródło: comment_mmT3oofpheQyID9mEQkX0yAsTsRu48D3.jpg
  • 32
@goomowy: Sorki ostatnio zalatany jestem, tylko czytam Twoje główne posty i ślinka mi leci :), w drugiej połowie czerwca będę miał czas i planuje spróbować robić takie cuda z Twoich przepisów, dzięki za info-będę wtedy sprawdzał dokładniej wpisy.
@goomowy: cumplu znasz moze taki sos jak Willis Chili? Dostalem kiedys "butelke" przywieziona z Niemiec i mi strasznie posmakowal. Nie jest jakos specjalnie ostry, ale jest wypasny w smaku. Niestety nie mozna go kupic w Polsce, albo ja nie znalazlem. Jak znasz to polec cos podobnego dostepnego na polskim rynku, albo jakis sklep internetowy w Polsce w ktorym moglo by to byc. :) Pozdro!
źródło: comment_lEswwAAHA5eHScWLsJpi49knHUz2sY2r.jpg
@dominik-ortyl: Na roznych rynkach ten sam produkt moze wystepowac pod roznymi nazwami(lays/walkers opel/vauxhall) . W sumie to daje mi dodatkowe info czego ewentualnie szukac. Zwlaszcza ze opakowanie jest identyczne, a rozni sie tylko wydrukiem na "sombrero". Jakby ktos jeszcze powiedzial mi gdzie kupic kielbaski peperami to juz bym mogl powiedziec ze jestem szczesliwym czlowiekiem. ;)
źródło: comment_fwU9zKyCUB4w921XahG8S0kRNmCTFZ7Q.jpg