Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie stada żuli w Galerii krakowskiej, człowiek wychodzi na peta i od razu się rzucają -panie kierowniku zapodaj papierosa itp.

Idzie taki menel z kebabem drugi do niego mówi alleluja a tamten na całe gardło się drze AHHHHHHHH!!!!

Potem zobaczył że palę to wystartował do mnie - daj pan peta.

Patrzę na jego mordę, jakieś #!$%@? tatuaże więzienne -nie mam, powiedziałem i odszedłem spory kawałek dalej.

Potem się namawiał z innymi śmierdzielami patrząc na mnie, więc #!$%@?łem z powrotem do środka.

Od dzisiaj na papierosa chodzę wyłącznie na parking dachowy, mam dość tych #!$%@? patoli!

#zule #galeriakrakowska #krakow #patologia #gorzkiezale #oswiadczenie #wiecejtagowniepamietamzawszystkiezaluje
  • 31
  • Odpowiedz
@GoldenReign: jak pracowałam daawno temu w Galerii Krakowskiej i paliłam papierosy, to zawsze miałam z nimi ten sam kłopot. Później na szczęście dowiedziałąm się o palarni pracowniczej :]
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: Taki gość około 45 lat, ogolony, schludnie ubrany? Kiedyś mnie dwa razy zaczepił jednego dnia, a jak mu przypomniałem, że już prosił o kasę to się uśmiechnął i powiedział "jakoś trzeba zarabiać"
  • Odpowiedz