Wpis z mikrobloga

269 711 - 31 - 147 = 269 533

147km do Zgierza. Żona z dzieciakami pojechała samochodem, a ja wiadomo, rower.
Fajnie się jechało trasą w jedną stronę. Przyjemnie drogi i ładne krajobrazy i pogoda jak marzenie. W Łódzkim nawet trochę górek było, więc noga się nie nudziła.

Cały dystans przejechany właściwie bez przerwy, jeden stop po izotonik i jeden stop żeby zdjąć podkoszulek.

Padł mi nadajnik od licznika Sigma, raz działa raz nie. Muszę odnaleźć paragon...

Muszę zainwestować w lepsze gacie, teraz mam 4F i są mało komfortowe. Ktoś spod tagu #rower coś poleci? Byłem w Decathlonie i te modele 700 nawet nieźle wyglądają, ale ponad 200 golda krzyczą.

31 piątkowe pracadom

#100km

#rowerowyrownik
Pobierz michnic - 269 711 - 31 - 147 = 269 533

147km do Zgierza. Żona z dzieciakami pojechał...
źródło: comment_85deWDqi6eGtVBaKwhsfN5KcB29WKiiv.jpg
  • 16
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Nie boję się. Montuję telefon na kierze od kilku lat. Raz miałem tylko akcję, że podczas startu, aparat fotograficzny uderzył o telefon, ten się wypiął i poleciał na asfalt. Ale teraz mam inny uchwyt, który mocniej trzyma telefon i jest elastyczny w razie uderzenia. Telefon na kierze służy mi jako nawigacja i wskaźnik pulsu, więc musi tam być.
@ElCidX: to w sumie fajnie, bo mi na Mazowszu właśnie wniesień brakuje najbardziej.

@KierownikW10 @Bialy_Mis oraz kogo jeszcze zainteresuje spod #rower

Tak jak już pisałem, uchwyt na telefon jest #dyi. Na załączonym zdjęciu widać jak całość została skonstruowana. Uchwyt składa się z obudowy na telefon, do której przyklejona jest super mocna taśma (coś jak rzep) 3M dual lock. Druga część to uchwyt mocowany na mostek. Jest on zrobiony z gumowej
Pobierz michnic - @ElCidX: to w sumie fajnie, bo mi na Mazowszu właśnie wniesień brakuje najb...
źródło: comment_BEjBUxgxs433E2qFntg38qXGyKuZRsYw.jpg
@KierownikW10: Problem jest taki, że np. Topeak robi fajne uchwyty RideCase Mount, ale tylko do ajfonów i kilku modeli telefonów innych producentów. Tak jak pisałem wyżej, można kupić sobie Quad Lock, który ma wersję "uniwersalną", ale trzeba przygotować 300 golda.