Wpis z mikrobloga

@donpokemon: było nie było, ale wykopki teraz robią się odwrotnością kiboli jedni widzą winę w policji a wykopki już winę widzą w kolesiu. Jak by nie było, dla rodziny wielka tragiedia a jak ktoś jeszcze bawi się w takie stawianki dla beki to jest kreatura, albo gimbus.
@Kelemele: ale moim zdaniem tutaj nie ma prawa bytu dyskusja kogo to była wina, bo to oczywiste, gdyby tak jak NORMALNY OBYWATEL stał na trybunie, machał szalikiem, to nikt by nie zginął... kilka pytań pomocniczych:
- czy owy kibol wiedział że nie może wejść na murawę? - WIEDZIAŁ
- czy owy kibol widząc uzbrojonych policjantów nie mógł zrezygnować z dalszej pogoni w kierunku przeciwników? - MÓGł
- czy owy kibol miał
@JanuszProgramowania: Mi nie chodzi o winę. Dostał kulę i to był wypadek, jego i policji. Takiej rzeczy nie powinno być bo czemu do innych się nie strzela tylko stara się zapanować nad tłumem, ale mi nie o to chodzi. Tylko o zwykła przyzwoitość bo wstawianie zdjęć nieboszczyka z jego dzieckiem i naśmiewanie się z tego jest chyba poniżej pewnego poziomu? Ja takiego poziomu nie mam i postanowiłem napisać o tym. Ty