Wpis z mikrobloga

@Metrocop: Nieźle. Chyba pierwszy raz jest tak, że antagonista nie zmienia się na końcu i jeszcze pewnie go zobaczymy, technicznie OK. Troszkę boli fakt zepchnięcia Spike'a na boczny tor. Jak do tej pory w zasadzie zawsze towarzyszył Mane 6 w takich wyprawach, a tu pojawił się tylko na samym początku i tyle. Mimo tego całość była w porządku i była dobrym startem. Tylko ta ilość reklam na Discovery Family to jakaś
@Thunderlane: Nie mogło być Spika, bo nie ma uroczego znaczka i właśnie na nie-kucykach cały pomysł tej antagonistki się załamuje.
@Metrocop: A moje wrażenie było takie, że jakby więcej ogierów niż w poprzednich sezonach, to dobrze ;>
No i cóż, widać co będzie teraz w kolejnych odcinkach, mapa pokazała coś, idziemy tam i mamy przygody! Oby, dzięki temu może zobaczymy więcej Equestrii a nie tylko Ponyville i okolice. Uśmiałem się
@Metrocop: właśnie skończyłam oglądać i jestem pod wrażeniem. Animacja jakby się poprawiła, do tego dużo więcej chociażby modeli grzyw, co jest bardzo na plus. Fabularnie - super, nie było czegoś takiego ze od razu było się przekonanym jak skonczy się odcinek.

@benethor: @Crusier: @Thunderlane: czy tylko ja miałam wrażenie oglądania kucykowej wersji Korei Północnej?
@benethor: Gdzie było nawiązanie do half-life'a? A co do mojej opinii, ja bardzo zadowolony, mocno rozpoczęli nowy sezon, trochę dziwi magiczna mapa i to że z miejsca ruszyli do lokacji która na niej się pokazała, ale bywały dziwniejsze rzeczy. Ogólnie bardzo spoko ale... 8 BLOKÓW REKLAMOWYCH W 44 MINUTY? THAT'S AN ACADEMY RECORD!