Wpis z mikrobloga

Naprawdę nasza konstytucja wymaga zmiany. Zupełnie na nowo. Bo my mamy w tym momencie najgorszą konstytucję w historii – nie było gorszej. … Dlatego ja będę proponował zupełnie nowy projekt. Ja będę z tym projektem zwracał się do wyborców.

¬ #jacekwilk, Polityka przy kawie, TVP1, 01 kwietnia 2015 roku
źródło 10:20
#knp #polityka #4konserwy #neuropa #4kuce
DW: #2zdrajcy #korwin #partiakorwin
  • 19
@wspolrzednebiegunowe: myślę, że powinieneś przyjść na spotkanie z Wilkiem i się o projekt zapytać osobiście.

Widzę, że mamy tutaj bandę dzieci, która ch… ma pojęcie jak się sprawy w życiu załatwia.

Plany obrony narodowej też mają wisieć w necie na stronce?
##!$%@?
@wspolrzednebiegunowe: dobra colego, naucz się jak się sprawy załatwia w życiu to pogadamy. Ja na miejscu Wilka też bym nic nie udostępnił na stronie.
Przede wszystkim po to, żeby banda debili gówno się znająca na prawie nie spamowała mi swoimi idiotycznymi uwagami – zwłaszcza dotyczy fanatycznych psychokucy, które gówno umieją i uczyć im się nie chce a czepiali by się wszystkiego z każdej strony.
@franekfm: A ja wiem, że Wilk jest leniuszkiem i ten projekt nigdy może nie istnieć w wersji fizycznej. Wiem też, że celem startu w wyborach jest zdobycie największej możliwej ilości głosów, aby promować ideę. Napisanie projektu konstytucji i schowanie go do szafy nie zdobędzie nowych wyborców. Organizowanie spotkań, na które przychodzą jedynie członkowie lokalnych, zdziesiątkowanych struktur KNP i pokazanie im projektu konstytucji też nie. No ale to już wasz problem, można
@wspolrzednebiegunowe: posłuchaj gówno wiedzący o życiu kolego. Jak można być demokratą i #!$%@?ć, że kogoś nie poprzesz (strzelać focha) i popierać monarchistę JKM'a?
Trzeba być albo debilem albo w ch… nie rozumieć co się popiera ale tym samym to czyni z takiej osoby debila.
Musisz się nauczyć, ze jesteś zwykłym ziarenkiem piasku, które gówno w życiu ma do powiedzenia i gówno mieć będzie. A strzelanie fochów w demokracji i pokazywanie swojej
@franekfm: nie jestem ani demokratą, ani nie popieram JKMa. A napisanie projektu konstytucji i schowanie go do szafy "bo to poważna rzecz" "bo kuce będą krytykować" bardziej pasuje do nastolatki piszącej wiersze, niż do polityka.
Po co Wilk w ogóle wystartował, skoro na zdobyciu głosów mu nie zależy?