Wpis z mikrobloga

Fun fact: to, że takie grafiki na swój FB wrzuca Najwyższy Czas!, polityczno-społeczny tygodnik konserwatywno-liberalny, nie oznacza, że jakikolwiek prawicowiec chce wtrącać się w cudze życie. W rzeczywistości, wtrącanie się w cudze życie jest domeną lewicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #prawicowepoczuciehumoru #lewackihumor #tentagjestlinkiemdopostunafb
G.....n - Fun fact: to, że takie grafiki na swój FB wrzuca Najwyższy Czas!, polityczn...

źródło: comment_XT1CTQBNXDNTEuw5NKHFxFXvCDyG7L4N.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ginden: śmiechłem bo nie ogarniam jak można się upierać, że "samodzielność myślenia" jest wartością nadrzędną, a opieranie się o to co wymyślili lekarze, naukowcy, eksperci czymś z gruntu rzeczy gorszym. Samodzielne myślenie nie oznacza, że człowiek będzie miał rację i wymyśli coś lepiej. Biorąc pod uwagę stopień skomplikowania nauki czy medycyny odrzucenie dorobku nauki i oparcie się o samodzielność może nawet doprowadzić do tragedii (np. samodzielnie myślący antyszczepionkowcy:P).

Zresztą zawsze
  • Odpowiedz
@Ginden:
1. W tematach o gejach mów, że dziecko powinno mieć ojca i matkę
2. Miej ból dupy, kiedy jakaś matka na innym kontynencie podejmuje trudne decyzje, żeby przeżyć i wychowywać swoje dzieci
3. Prawakfejs.png
  • Odpowiedz
@Ginden: koleżanka w nocy dzisiaj mi powiedziała, że nie podoba jej sie jaki szum w około siebie robi osoba na obrazku, że to tylko promocja, trąbienie o całej sprawie bo ma za mało fejmu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja nie wiem jak można być takim ignorantem
  • Odpowiedz