Wpis z mikrobloga

#stokopert

Siedzę sobie spokojnie. Obrabiam zdjęcia, pełne skupienie. Nagle kątem oka zobaczyłem, że coś przebiegło po ścianie. Odwracam szybko wzrok. Nic. Wróciłem do swoich zajęć... Po chwili sytuacja się powtórzyła. Spojrzałem w miejsce gdzie coś przebiegło i znów nic tam nie było. Pomyślałem, że to tak jak z demonami w Doctor Who. Da się to tylko zobaczyć kątem oka.

Nic to... wróciłem do obrabiania zdjęć i już zapomniałem o tym co się wydarzyło. Nieśpiesznie, odwróciłem głowę. Tam gdzie kąt oka zarejestrował ruch, siedział pająk. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Zląkłem się delikatnie. Pośpiesznie chwyciłem za kopertę przygotowaną na taką okoliczność...

Już się zamachnąłem, już miałem capnąć intruza ale przypomniałem sobie, że jak nie będzie zdjęcia to mi nikt nie uwierzy.

Powolutku, bez zbędnych ruchów sięgnąłem po aparat. Zdjęcie. Dowód jest.

Zamach kopertą. Lekka ale powinna spełnić swoje zadanie. Pajęczak nawet nie zdążył zareagować. Szybka śmierć. Poczułem satysfakcję. Obroniłem dom i swojego #rozowypasek przed intruzem. W nagrodę za wykonanie zadania otworzyłem kopertę.

Spiderman. Obawiam się zemsty. Aby uspokoić zdenerwowanie puściłem sobie kołysankę ale tylko wzmogła ona poczucie zagrożenia...

#coolstory #allmarvelmovies
Old_Postman - #stokopert

Siedzę sobie spokojnie. Obrabiam zdjęcia, pełne skupienie...

źródło: comment_rHzKMabgqvQiQYexO2nGBtZdhAf0fAsC.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parasolki: Dziękuję. Tajemniczy Mirek, a wnioskuję po kopertach, jest bardzo ciekawą osobą i coś czuję, że byśmy się dogadali :) Trzeba pamiętać, że gdyby on nie zrobił tak interesującej paczki ja bym się nią nie zainteresował :)
  • Odpowiedz
@parasolki: Na pewno :) Jest koperta podpisana ,,Otwórz aby dowiedzieć się od kogo ta wykopaczka,, :) Mam nadzieję, że znajdę tam odpowiedź. Po za tym, podobno, podpisał się w kilku ale jeszcze nie trafiłem na podpis. Zresztą jakbym trafił to i tak ujawnię go dopiero na końcu :)
  • Odpowiedz