Wpis z mikrobloga

PETYCJA do @wykop
Zróbcie w końcu to czego chcę chyba każdy mirek, prawilną czarną listę która ma priorytet na osobę a nie tag, obecnie można blokować osoby ale obserwując dany tag i tak widzimy wpisy tej osoby, jaki jest sens takiej czarnej listy? albo coś działa albo nie, w tym przypadku to nie działa i od dawna powinno to być "naprawione", jak zależy wam na usprawnieniu mirko i całej reszty wykopu to zacznijcie od tego.
Kto się zgadza to proszę o plusa, może ignorancki profil @wykop zauważy zainteresowanie i odstawi rogale żeby coś w końcu tu zrobić poza zmianą grafiki na belce.
#wykop #administracja #gorzkiezale #czarnolisto
Liquid_Snake - PETYCJA do @wykop
Zróbcie w końcu to czego chcę chyba każdy mirek, pr...

źródło: comment_B9HDqr4xdvJHGJmFI2Og9cLAMqpwhHSD.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AntonChigurh: podam na przykładzie który sam widzę, jest taki jeden spamer, wrzuca śmieci pod wieloma tagami codziennie wiec dodałem go na czarną, gdy przeglądam "Mój Wykop" czyli obserwowane tagi i osoby to nadal widzę tego spamera bo udziela sie w tagach które ja obserwuję, czarna lista wtedy nic nie ukrywa, przestaje działać.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: To ciekawe, bo mi ostatnio nie pojawiaja sie powiadomienia od osob z czarnej listy. Np obserwuje tag #holadnia i mam zablokowana melise jakas tam, bo to k------o glupia dziewczyna, dodaje c-----e wpisy a ja ich nie wiedze, chyba, ze wejde w tag. Podobnie jest z gruszka albo jablkiem92, spamowal w #gotujzwykopem a od niego nie mam powiadomienia. Moze sprawdz czy masz w ustawieniach wlaczona opcje
  • Odpowiedz