Wpis z mikrobloga

Dzięki uprzejmości pewnego mireczka który wrzucił na mirko kod z karty graficznej na 10000 złotych orłów mogę poczynić jakieś ciekawe zakupy w WT. Jakie samoloty premium polecacie? U Jankesów mam już P-51, a u Rosjan P-63, więc przydałaby się premka w pozostałych nacjach, choć jeśli w tych jest jeszcze coś ciekawego to możecie podrzucić.

Zastanawiałem się nad J2M4 u Japończyków (do szybkiego odblokowania samolotów tej nacji), Hellcatem u Brytyjczyków (do polatania dla zabawy, nie do grindu) i P-47 u Niemców (też do szybkiego odblokowywania samolotów) . Dobre są te które wymieniłem?

A może polecicie coś innego czym Wam się fajnie lata i nabija kasę i nie jest to Spitfire ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

#warthunder
  • 27
@SzlachcicPolny: nie gram na tyle często żeby tak długa premka miała sens, no i przede wszystkim mam już 2 nacje praktycznie wymaksowane, a trzecia już na IV tierze, więc wolałbym jakiś fajny samolot do pogrania który mi nie zniknie po roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam dwie na V i reszta na IV, a i tak bym brał premkę. Nie ma samolotów, których by nie było w normalnym drzewku oprócz takich jak XP w USA. Jak chcesz dla funu to kup sobie A-20 z 1 ery u brytoli.