Wpis z mikrobloga

Oglądałem wczorajszy odcinek Młodzieży Kontra i muszę przyznać, że nasz polski Snowden w kwestiach ekonomicznych został kompletnie zaorany, szczególnie przez rurkowca. Lepiej by już wypadł przyznając, że się na tym nie zna. Jeśli jego poglądy dominują w RN to jest to partia niebezpieczna.

#winnicki #oswiadczenie #polityka #ruchnarodowy #4konserwy #neuropa
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PatologiiZew: "Uderz, uderz w liberalizm" / "Uderz, uderz w kapitalizm" ? Rzeczywiście poglądy wolnorynkwe xD
No co do "uderz w liberalizm" to jeszcze można dyskutowac, bo częściowo albo głownie chodzi o liberalizm światopoglądowy.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: @Timidek: @LibertyPrime: z tego co ostatnio gadałem z Bosakiem, to niby faktycznie nie ma większych sporów co do poglądów gospodarczych i są one raczej wolnorynkowe
problem macie @PatologiiZew jednak taki, że różnice programowe się nie ujawniają, póki macie w miarę małe poparcie i "jedziecie" głównie na antysystemowości, natomiast z czasem będą one odgrywały coraz większą rolę i pewnie w końcu was podzielą
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Znam jednego członka waszej partii, który działa aktywnie. Ma poglądy dalekie od wolnorynkowych. Jego koledzy również, co miałem szansę zarejestrować osobiście w czasie protestu przeciw fałszerstwom wyborczym w Katowicach (wniesiono m. in. okrzyki "Uderz, uderz w liberalizm"). Później wyczerpująco mi tłumaczył co i dlaczego. Cytuje rozmowę z facebooka:

bo pryncypium dla nacjonalistów jest naród, a nie wolny rynek

a tym bardziej kapitalizm, który jest najgorszym systemem

wolny rynek ma
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Stałem obok tego kolegi na proteście, gościu z mównicy wykrzykuje "Uderz, uderz w liberalizm". On i cała jego brygada powtarza to hasło, ja stoję cicho, bo się nie zgadzam.
#!$%@? lemingi?
  • Odpowiedz
@Timidek: Napisz jeszcze jakąś ciekawą historyjkę. W końcu sprawdzenie sytuacji partii i na przykład wiceprezesów jest zbyt nudne. Jeśli uważasz że MW/ONR = RN to jak widać nie masz pojęcia o czym piszesz. Tylko nie wołaj na kolejną opowieść ;)
  • Odpowiedz