Wpis z mikrobloga

Skąd ostatnio na wykopie tyle hejtu na #rozowepaski
Naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty niż oglądanie i komentowanie czegoś czego nie lubicie?
Co wam daje, że wejdziecie i zaczniecie chamsko pisać o atencyjnych różowych paskinach?
Nie szkoda wam czasu na bóldupienie?

Mizoginizm jest gorszy od stulejarstwa misiaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#boldupy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mizoginizm jest gorszy od stulejarstwa


@Blaskun: a to nie jest to samo? W końcu ktoś, kto na co dzień płaszczy się przed różowymi, musi je skrycie nienawidzić za te wszystkie upokorzenia.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Hejt na różowe paski to nie to samo co hejt na atencyjne różowe paski, które z-------ą mirko gównowpisami. Zresztą ten hejt nie jest tylko na nie, ale i na stuleji co chcą być hehe mili. Ilość żenady jaka to g---o generuje jest taka, że czasami mam ochotę niektórym jebnąć w dekiel, żeby przestali robić z siebie debili bez rozumu i godności człowieka.
  • Odpowiedz
@Blaskun: pasty i śmieszne obrazki są wynikiem czyjejś kreatywności i poczucia humoru. Generują śmiech. Atencja i komentarze stulejarzy są wynikiem czyjegoś narcyzmu z jednej strony i czyjegoś stulejarstwa z drugiej. Generują żenadę.
  • Odpowiedz
Generują śmiech


@neib1: Dla mnie w większości to one generują żenadę, bo śmieszne to one w większości nie są.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Oczywiście możesz mieć swoje zdanie i mi to nie przeszkadza. Po prostu nie rozumiem co mają na celu ludzie wchodzący pod wpisy atencyjnych różowych i plujący na nie jadem.
Normalny człowiek widzi irytującą rzecz i ignoruje, albo wrzuca
  • Odpowiedz
Normalny człowiek widzi irytującą rzecz i ignoruje, albo wrzuca na czarnolisto.

Człowiek z jakimś kompleksem wchodzi i próbuje zmieszać je z błotem.


@Blaskun: psychologia motzno xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: Różnie bywa. Normalni ludzie przecież zupełnie często wyrażają oburzenie na rzeczy, które są irytujące. Do tego jeśli chodzi o stulei pełni to też funkcję dydaktyczną, bo są informowani, że tego typu wyrazy zachwytu wywołują u ludzi reakcje przez nich niepożądane. Uczucie litości u kobiet i pogardy u facetów.
  • Odpowiedz
@neib1: Prawdziwy mężczyzna nie przejmuje się uczuciami jakie wywołuje w innych ludziach. ;D
A tak serio, to pal ich sześć. Niech krytykują, ale niech trzymają jakiś poziom w tej krytyce.

  • Odpowiedz
Prawdziwy mężczyzna nie przejmuje się uczuciami jakie wywołuje w innych ludziach. ;D


@Blaskun: Tylko zostaje internetowym stulejem :D also Może przejmuje się mniej, ale jest zsocjalizowany poprawnie - to znaczy wie jakie zachowania wywołują jaką reakcje. W umyśle stuleja dochodzi do takiej zależności, że pochwali i często spotka się z reakcją wg niego pozytywną to jest dostanie kisiaka :*, usyłyszy, że jest słodki i kochany. Jego mózg wywali endorfiny i
  • Odpowiedz
@Blaskun: W sumie nie pisałem o Tobie - tylko ogólnie. A co do tego czy poważnie czy niepoważnie to jednak na poziomie reakcji nagroda-kara i reakcji behawioralnych takie błędne nawyki mogą zostać przez mózg odebrane jednak poważnie.
  • Odpowiedz