Wpis z mikrobloga

#shitwykopsays #pcmasterrace

gram na pc i na ps4, czy naprawde nie lepiej sie skupic na samej jakosci gry zamiast masturbacji do screenshotow? Przeciez grajac na jednej z platform nie widac, ze na czyms innym gra wyglada lepiej. Jesli ogolnie grafika jest w porzadku to w wirze akcji chyba nikt normalny nie patrzy czy cienie sa wszedzie, albo czy zasieg widzenia podczas walki wrecz z przeciwnikiem wynosi 2 km.


W tym wpisie: http://www.wykop.pl/wpis/11176688/dying-light-porownanie-wersji-pcmasterrace-i-conso/

No trochę jebłem xD. To może w ogóle grajmy na rozdzielczości 640x480 i bez żadnych cieni czy AA, bo przecież "hurr liczy się jakość" (#!$%@? z tym, że grafika jest elementem jakości gry, i to dość ważnym xD), a poza tym to przecież nie zauważysz różnicy w wirze walki i w ogóle możesz sobie wyobrazić, że wygląda ładnie xD

Konsole można bronić w różny sposób, ale takie bredzenie z serii #grafikasienieliczy to raczej nie jest odpowiednia droga xD
  • 15
@Emes91: z jednej skrajności w drugą, gość sensownie wskazał że gdy masz do wciśnięcia więcej niż dwa klawisze na krzyż to grafika schodzi na dalszy plan i jest to prawda, natomiast bynajmniej to nie oznacza że równie dobrze można grać na sprite'ach bo grafika się definitywnie nie liczy.
@Emes91: jako posiadacz konsol i były członek #pcmasterrace (zaciekły tak swoją drogą) uważam że grafika ma znaczenie ale nie jest ona najważniejsza. To miłe gdy gra jest ładna i chodzi płynnie ale co mi po tym jak leży gameplay a sama rozgrywka jest nudna? Grafika to miły dodatek ale nic ponadto.

Poza tym wolę raz na kilka lat wydać te 400 euro i mieć święty spokój i nie bawić się w
@Emes91: oczywiście że ma. Zgadzam się z przytoczoną wypowiedzią że grafika nie jest najważniejsza a najwyższe znaczenie ma gameplay i nie zgadzam się ze stwierdzeniem że

bo przecież "hurr liczy się jakość" (#!$%@? z tym, że grafika jest elementem jakości gry, i to dość ważnym xD), a poza tym to przecież nie zauważysz różnicy w wirze walki i w ogóle możesz sobie wyobrazić, że wygląda ładnie xD


Wiem że tu ironizujesz