Wpis z mikrobloga

A jakby tak pozbyć się wykopów sponsorowanych? Wiarygodna porównywarka ubezpieczeń zaczyna działać mi na nerwy.
  • Odpowiedz
Po wykopaniu linka obramowanie liczby Wykopów i napisu "wykop" robiło się szare, tu się robi jaśniejsze, a tak było w jeszcze starszej wersji Wykopu i chyba lepiej by było, jakby się zmieniało na szare.
  • Odpowiedz
Czcionki poprawione prawie w całości + trochę korekt w wyglądzie;

opisany błąd występuje tylko pod Operą, spróbuję nad tym pomyśleć;

jak dla mnie lepiej jak zmienia kolor, ale mogę to jeszcze przemyśleć/dać jako alternatywę;

Instaluj
  • Odpowiedz
Sprawdzam pod Fx. Tytuły znalezisk powinny zostać w Trebuchet MS. Tak, jak ilość wykopów nad wykop/cofnij. Czcionka do komentarzy/źródła nieco mniejsza powinna być. Od początku rozmazane logo mi się nie podoba, ale to można samemu podlinkować sobie inne.
  • Odpowiedz
Cieszę się, że moje uwagi przekładają się bezpośrednio na skrypt :). Leszcze licznik wykopów w Trebuchet MS i poprawa tego błędu na Operze i będzie OK :). W starym Wykopie tytuły znalezisk w Ostatnio popularnych itd. nie były pogrubione, zastanawiam się, czy nie wyglądałoby to lepiej na nowym.
  • Odpowiedz
Wszystkie powyższe błędy występują na Fx, nie testowałem jeszcze na Operze, bo idę spać :P.

BTW: Pierwsze 3 linki są na pomarańczowo i nie zmieniają koloru po najechaniu kursorem, następne są niebieskie i zmieniają się na pomarańczowe.
  • Odpowiedz
A nie, ten błąd jest tylko wtedy, gdy jest niepełny komentarz i się go rozwija (podgląd w Moim Wykopie) po wejściu bezpośrednio na wpis komentarze nie są zwinięte i błędu nie ma.
  • Odpowiedz