Wpis z mikrobloga

...a najbardziej irytuję mnie a wręcz #!$%@?, gdy na moich oczach jakiś koleś podchodzi do ładnej dziewczyny i zaczyna z nią rozmowę. Rozmawiają, śmieją się i nic poza nimi ich nie interesuje.
#!$%@? mnie to, bo ja tak nie potrafię.
Oczywiście że cholernie zazdroszczę temu kolesiowi tego że jemu nie sprawia problemu nawoazywanie kontaktu z kobietamim. Mi pozostaje przeglądanie sie z zaciśnietymi zębami i opisywanie tego na Wypoku.

Taką sytuacja miała miejsce dzisiaj. Dziewczyna przyszła z innego działu do pomocy a ten typ jak gdyby nigdy nic podszedł, przywitał się, porozmswiali, pożartowali, posmiali się... A mi została świadomość tego że taki marny #!$%@? jak ja, nie ma odwagi nawet "Dzień dobry" powiedzieć do nieznajomej.
#whocares #przegryw #stulejacontent #gorzkiezale ##!$%@?
  • 44
@goblin21:
1. traktujesz kobiety jak kosmitów
2. traktujesz siebie jak śmiecia
3. brak ci dystansu

jeden lub każdy z tych punktów do zmiany i tyle. jak?
- kobiety to nie kosmici tylko tacy ludzie jak każdy
- nie jesteś śmieciem. Jesteś kim jesteś zaakceptuj to.
- powiedz dziś dzień dobry, się uśmiechnij i podaj rękę losowej osoby na ulicy, a potem odejdź jak gdyby nigdy nic. najwyżej ci powiedzą "bierz te
@goblin21: Najlepsza rada, którą kiedyś usłyszałem (choć sam korzystam z niej w innych sytuacjach niż kontakt z kobietami), to myśl o konsekwencjach. Jakie mogą być najgorsze konsekwencje tego, że podejdziesz do kobiety i się przywitasz? Odpowie i się odwróci? Nic nie odpowie? Pójdzie sobie? Tak więc sam widzisz, że nawet w najgorszym razie nic Ci się nie stanie, nikt nie umrze, świat się nie skończy. Jeśli uświadomisz sobie jakie mogą być
@ArRog: Dobrze prawisz, wodeczke się należy!
@goblin21: jak nie podejdziesz to się nie nauczysz. Weź pod uwagę ze lasek jest dużo. Możesz sobie pozwolić na to żeby pierwsze 10 Cię zlało ciepłym moczem. Za każdym razem staraj się zagadać inaczej, w końcu nauczysz się jak zarwać do dupeczki. Najgorszy jest pierwszy raz, ale jak zobaczysz że nic ci się nie stało to nabierzesz wiary w siebie nawet w przypadku porażki!