Wpis z mikrobloga

@m8se: no żebym tylko miał chęci i czas no i supermarket pod ręką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piwka mają dobre, od święta wypije jakieś z mikrobrowaru.
  • Odpowiedz
@mudzo:
Alebrowar? Panie, jakość w kratkę, dawno nie wydali nowego i dobrego piwa, ze starymi piwami też różnie bywa...

Jest tyle lepszych browarów, choćby Pracownia Piwa, Podgórz, Artezan. Teraz Alebrowar prezentuje przeciętny poziom i poza dobrym marketingiem, to nie mają wiele dobrego do zaoferowania.
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN: bez przesady, crazy mike jest wybitny, rowing jack trzyma poziom no i przede wszystkim- sa w miare dobrze dostepni, z artezanem i pracownia piwa w butelkach jest ciezko.
  • Odpowiedz
@BrowarPERUN: Staramy się no ale wiesz, nie spłynęła na nas łaska słowiańskich bóstw więc piwa wychodzi słabe. Szczęście pod domem przeceniony przeterminowany Perun to można coś sobie kupić ;)
  • Odpowiedz
@mlek:
Crazy Mike, ostatnie ponadprzeciętne p--o wydane jakoś w czerwcu (?).
Owszem, jeszcze Deep Love jest wciąż nawet udany, ale w porównaniu do pierwszej warki jest trochę gorzej. Rowing Jack trzyma nierówny poziom, czasem jest dobrze, a czasem słaby aromat i tępa goryczka.
  • Odpowiedz
@AleBrowar:
cieszy mnie, że samokrytyka w Was mocna. Niech świadomość niedociągnięć i błędów kieruje Wasze działania ku produkowaniu coraz lepszego piwa, a wtedy bogowie słowiańscy też będą Wam błogosławić. Rodzimowiercy nie samym uświęconym piwem żyją, czasem sięgną po szerzej dostępne...

Już prawie się ucieszyłem, że znacie moje piwa :). Ale byłoby to zbyt piękne, by było prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IgorS: dyskutowalbym. ostatnia warka A Ja Pale Ale od Pinty - tragedia. Wycofane ze sklepow. Atak CHmielu - stal sie atakiem karmelu. Piwa od Doktorkow? Tona gestwy drozdzowej, farfocle w mniejszej lub wiekszej ilosci, a ich sunny ale okazalo sie porazka i zostalo wycofane z dystrybucji. JAk wszyscy kraftowcy - maja swe momenty.
  • Odpowiedz