Wpis z mikrobloga

@Riess: Ogólnie jeśli chodzi o wygląd to mi całkiem leży. Jeśli chodzi o uwagi to na razie mam taką, że jak masz np. linka do użytkownika:

http://misago-project.org/users/rafalp-1/

To zmieniłbym go tak, żeby tam była tylko nazwa użytkownika bez ID (zakładam, że nazwy i tak muszą być unikalne). Dzięki temu można przejść na stronę użytkownika znając po prostu jego nazwę, nie trzeba znać ID.
  • Odpowiedz
@almafater: Myślałem nad tym, ale jest problem: co gdy user zmieni nazwę? Podobnie jak na wykopie u mnie można usera przywołać do tematu pisząc @nazwausera co parser postów zamienia na link do profilu. Dzięki ID po zmianie nazwy te linki dalej są aktualne, Misago zwyczajnie rzuca przekierowaniem do nowego linku gdy wykryje stary.

Strona błędu była spowodowana literówką w szablonie, poprawiłem. Dzięki!

@Logan00: W kolumnie "Typography" masz
  • Odpowiedz
@anonim1133: @piowit: W zasadzie to każde liczące się rozwiązanie ma taką opcję. Przed szalejącymi userami najczęściej bronią się ograniczając zmiany nicka uprawnieniami (np. jedna zmiana na 10 miesięcy)
  • Odpowiedz
@Riess: Jeszcze jedno: nie rejestrowałem się co prawda, ale jeśli dopuszczasz animowane gify w avatarach, to użytkownicy powinni mieć gdzieś w opcjach możliwość oglądania tylko avatary nieanimowane. Bo mnie po chwili chodzenia po stronie zaczęło to trochę denerwować. ;]
  • Odpowiedz
@almafater: Misago nie zezwala na animowane avatary i kastruje gify z animacji podczas uploadu. Mój avatar to magia panelu admina i demonstracja że jest możliwe ustawić sobie animowanego avatara jak się chce.

@anonim1133: Ale potrzebuję je aby stare linki nie zamieniły się w 404.
  • Odpowiedz
Rejestruję zmiany dla moderatorów. Dodatkowo mam w planach monit dla obserwsujących "User Gucio zmienił nazwę na Ryszard"
  • Odpowiedz
@Riess: Fajny projekt, jakiś czas temu sam chciałem się wziąć za forum w django ale jakoś tak zabrakło motywacji;) Masz może gdzieś publiczne repo?

:edit

I czego jest favicon z symfony?:D
  • Odpowiedz