Wpis z mikrobloga

@SquashPL: Zauważ że to idzie na JEGO PayPala a nie na PayPal charytatywny :> Spójrz na aryna - konkretna platforma i tyle.

Gdybym posiadał Paypala to bym wpłacił u aryna bo wiem że pójdzie na dany cel.
@kwmaster: @xDawidMx: @SquashPL: Standardowo wykopki mają ból dupy o polskich youtuberów xD Przecież tutaj nie dadzą rady oszukać w taki sposób, żeby to nie wyszło. Każdy widzi ile kasy jest wpłacone i potem ta fundacja, która to dostanie wystawia na swojej stronie ile kasy dostała. Wszystkie jest legalnie, a nie ma o co bóldupić, bo to jest niesamowite jaką kasę zbierają i tylko cieszyć się trzeba z tego.
@Echoless:

Bóg ? Sory - ja bym wpłacił, ale MAM ZASTRZEŻENIA

1. To idzie na PRYWATNY PayPal - jaką masz pewność, że to nie pójdzie do jego kieszeni ?

2. Od dwóch godzin pieprzy tylko "nie wierze" to aryn by musiał co 5 minut przerywać live.

3. Fifacze bardziej wiarygodni od ludzi, którzy robią kilka lat akcje.

4. Secret Service pokazał, że nie wszystkie akcje bez konkretów

@arko123: bym wpłacił
@Echoless: Bieda umysłowa - sory ale tak to z mojej perspektywy wygląda - aryn nie promował się i zebrał 50k - "kółko wzajemnej adoracji" i jest ok. 15k ludzi - każdy wpłaca 5 zł i mają tyle co aryn w ciągu całej akcji.

Podkreśle PONOWNIE bo nie rozumiesz dlaczego nie wpłacę - TO IDZIE NA PRYWATNEGO PayPala
@Echoless: Akcja dobra - do tego NIC NIE MAM. Ale wykonanie (choćby zrobienie PayPala specjalnie na charytatywne wpłaty) pozostawia wiele do życzenia. Czemu Roki, Gimpery i inne ludzie nie uaktywnili się na Gramytatywnie ? To mnie dziwi.
@Echoless: Za te 30k spokojnie by wyremontował CAŁY ten dom dziecka - znając dadzą cuksy i inne. Zauważ, że teraz każdy JuDuper daje linka do akcji - gdzie oni byli jak aryn robił akcję ?