Wpis z mikrobloga

2 dzień grania w elite i w końcu dorobiłem się nowego statku, skok jakościowy po zamianie sidewindera na addera jest niesamowity, w tym pierwszym nawet po wywaleniu skanera i generatora tarczy miałem ładownię tylko 10t, a teraz bez wyrzucania niczego mam 16t, cała inwestycja zwróciła się w 2 godziny.

#elitedangerous
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lisiu: bo każdy statek ma inną ładowność. Zobacz sobie też jak łatwo możesz w adderze osiągnąć ponad 25ly jump range. Dobre żeby skakać np z sol do systemu w którym kopiesz.
  • Odpowiedz
@tage: 2 miesiące z dużymi przerwami, nie ma co tam robić. 90% czasu jaki spędzasz w grze to przeloty pomiędzy systemami. Na bounty nie idzie zarabiać, bo dostaje się za nie śmieszne pieniądze.

Zostało więc kopanie i handel. To pierwsze chyba znerfili, bo strasznie słabo leciało nawet w systemach z zasobami pristine. A handel zepsuli ostatnio.

Zresztą nawet gdyby nie zepsuli tych dwóch rzeczy to są nudne. Bo ile można latać z towarami od jednej stacji do drugiej lub siedzieć na jednym polu asteroid i kopać. Nie mówiąc o tym, że nie ma żadnego wsparcie dla handlu. Wszystko trzeba wpisywać samemu ręcznie do jakiś
  • Odpowiedz