Wpis z mikrobloga

#kuce ciekawi mnie jedna rzecz odnośnie ostatniego konwentu #knp.

1. ktoś ale nie pamiętam kto, wspominał, że przed konwentem przyszła do niego spółdzielnia i powiedziała, że albo przegłosujesz takie i takie poprawki do statutu albo nie dostaniesz absolutorium.

2. #jacekwilk w komentarzach na publik mówi o 70-kilku wirtualnych członkach, których deklaracje członkowskie zostały "ukradzione" z centrali i powoduje to problem w stwierdzeniu prawa do członkowska zwyczajnego tych osób a jednocześnie ich prawa do głosowania.

3. zaraz po konwencie w prasie pojawiają się artykuły jak to KNP zrobiło ostrą bibę w Sejmie, pierwszy raz w historii do depozytu sejmowego trafiła biała broń. W tym samym czasie #wipler #przemyslawwipler pisze komunikat mniej więcej treści, że na szczęście udało mu się posprzątać w Sejmie !!!

4. w ramach ciekawostki, portal natemat.pl pisze artykuł z tytułem "JKM odzyskał partię".

zaiste ciekawe zbiegi okoliczności #4kuce, ciekawe jak się rozwinie dalej #wojnawknp i #wilkvswipler
  • 6
  • Odpowiedz
@franekfm:

Dlatego szanuję Wiplera, bo typ rozumie, że wybory można wygrywać jedynie mając niekwestionowanego lidera i zero jakiś wewnętrznych wojenek. Wilk i każdy kto rozkręca jakieś akcje tego typu powinni wylecieć jak Rokita,Płażyński,Olechowski,Kurski czy Ziobro.
  • Odpowiedz
@erbo: zastanawia mnie na ile beton to agentura mająca kontrolować struktury i samego JKM aby "za dużo" nie osiągnął a wręcz nie dostał się do sejmu.
  • Odpowiedz
@franekfm:

W sumie mnie to wali, bo to wina samego JKM.

Kiedy jest czas na dyskusje, to moża dyskutować, ale jak już zapadnie decyzja, to każdy ma ją szanować i z uśmiechem popierać, a jak nie to wypad z partii.

Tylko że JKM nie rozumie zasad PR i takie wojenki i przepychanki w partii go nawet bawią.

Wilk wielki prawnik będzie walczył o zasady. W UPR też walczyli o zasady i
  • Odpowiedz
@erbo: wielki prawnik a nie wie, że … uchybienia formalne - mimo swej zasadności - nie mające realnego wpływu na istotę rzeczy nie mogą być powodem do unieważnienia …
  • Odpowiedz
@franekfm: całkiem przypadkiem rozkręca się podobny (nie znam dokładnie historii) motyw jak z UPR kiedy JKM też zaczynał się rozkręcać. KNP bez JKM? Nie ma aż takich idiotów. To musi być zła wola...
  • Odpowiedz