Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam #telefon #lg P710 (LG swift L7 II) i doskwiera mu #usterka - resetuje się - bez powodu, nawet leżąc bezczynnie. 3 wizyty w serwisie, za każdym razem te debile robią w kółko to samo - wgrywają od nowa soft. Piszą, że testowali, a ja dam sobie rękę uciąć, że nie, bo telefonowi potrzeba ok. 30 - 40 minut, żeby zaczął się restartować. Chyba, że u nich test to odpalenie, sprawdzenie czy działa "dotyk" itp. i już. Ostatnim razem napisali, że bateria #!$%@? i mogę u nich kupić nową. Gówno prawda, robiłem testy "na krzyż" z baterią i telefonami (mam 2 inne takie #lg sprawne) i na bank to nie jest wina baterii. Moje #gorzkiezale wynikają z tego, że póki co to ten telefon był używany ze 4 dni, a tak to w kółko jeździ dom -> serwis. LG nie chce wymienić, bo według nich nie było 3 istotnych napraw. Pewnie, że #!$%@? nie było, bo wgranie oprogramowania to co to #!$%@? za naprawa. Tylko, że telefon jest nie do użytku przez te restarty, a nie po to wydałem na niego hajs, żeby mu robić wycieczki do tych amatorów z serwisu. Jakieś #dobrerady macie?
  • 15
@bodekbb1: najlepsze jest to, że możesz go zresetować do fabrycznych ustawień, uruchomić nawet bez karty sim, położyć na stole i czekać. W ciągu - jak pisałem - ok. pół godziny już zaczyna cudować - restarty, komunikaty o błędach usług itp.

EDIT: z ciekawostek - ostatnio zostawiłem go tak właśnie na stole na noc, rano wstaję i widzę, że "zawisł" na ekranie startowym (tam takie logo LG jest) i się nagrzał jak
@panInformator: już jedną reklamację napisałem. Póki co ani telefonu nie dostałem, ani kontaktu (pomijając smsa, że bardzo dziękują za cenne uwagi) ze strony LG też. Dzisiaj mija tydzień jak go mają u siebie.

Jak co, to będę pisał skargę. A i mam przygotowanego maila w języku angielskim do LG UK ze skargą na serwis.
@panInformator : No i dostałem go z powrotem. I co? I gówno. Coś tam napisali, że wymienili: Battery i Cover Assembly ,Bar(Sub) - pisownia oryginalna. Z tego co wyguglałem to chyba lcd + dotyk. #!$%@?ć to - i tak poprawy nie ma ŻADNEJ. Dowód? Proszę bardzo:

https://www.youtube.com/watch?v=DCvu9BlPe2g - film nagrany od momentu włączenia, nie edytowany. Ile potrzeba? 7 minut - przewińcie do 7 minuty i poczekajcie.

https://www.youtube.com/watch?v=z0KovLCxpm4 - w czasie jak wrzucałem
@miniek91: @bodekbb1: @panInformator:

No to dobra, wymieniono moje pudełko - dostałem go 30.12.2014. W zamian mam LG L90. Czy to lepiej czy gorzej? Ciężko powiedzieć, parametry ma w zasadzie niemal identyczne, tylko nieco większy ekran (4,7'' zamiast 4,4'' w L7 II) i w dotyku trochę bardziej jak mój GoClever za 220zł - w sensie plastikowo-plastikowy ;) Ale olać to, bo jest wyposażony w najważniejszą funkcję - działa :D Oczywiście